26 februari 2014 - 21:33 - Sport
De Frans-Marokkaanse voetballer Younes Bnou Marzouk heeft definitief voor Frankrijk gekozen. Op 5 maart speelt hij met het Frans elftal een interland tegen Duitsland.
Younes Bnou Marzouk, middenvelder van de Italiaanse club Juventus, speelde al enige tijd voor Jong Marokko. Zijn beslissing valt dan ook heel slecht in Marokko
Op de vele haatberichten op Twitter antwoordde de jonge speler gewoon dat hij zijn keuze had gemaakt vanuit professioneel oogpunt. "Dit is jouw boek, je vult hem met wat je zelf wilt".
In 2013 werd Younes Bnou Marzouk verkozen tot beste speler van het Afrika Cup onder 17. Net na zijn aankomst bij Juventus hadden ook meerdere Britse en Spaanse clubs geïnformeerd naar de details van zijn contract in Italië.
Luchthaven Tetouan wordt fors groter
Vrouw rapper Gims verlaat man én Marrakech
Noord-Marokko worstelt met bedelende kinderen
Royal Air Maroc wil luxe voor iedereen
Eeuwen na Al-Andalus keert Arabisch terug in Spanje
Britten verlaten Costa del Sol voor Marokko
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko