23 december 2013 - 12:04 - Sport
Raja-aanvaller Mouhcine Iajour werd verkozen tot 3e beste speler in het WK voor clubteams dit jaar. In Marokko wordt verwacht dat Iajour vrij snel Raja Casablanca verlaat voor een buitenlandse competitie.
De 28-jarige voetballer scoorde tweemaal in het WK, de eerste keer tegen Auckland City en de tweede keer tegen Atletico Mineiro van Ronaldinho.
Bayern-middenvelder Franck Ribery kreeg zonder veel verrassing de titel van beste speler in het WK voor clubteams 2013. Als prijs kreeg hij een Toyota Prius, geschonken door Toyota zelf, als officiële sponsor van het sportevenement.
Philip Lahm, verdediger van Bayern München werd tot tweede beste speler verkozen van deze mundialito.
Raja Casablanca, voetbalkampioen van Marokko, verloor zaterdagavond met 2-0 van Bayern München in de finale van het WK voor clubteams in Marrakech.
Deze souvenirs moet je zeker niet meenemen uit Marokko
Hermès-miljardair die fortuin aan Marokkaanse tuinman wilde laten, aangeklaagd
Belg betaalt €250 voor taxirit van €116 door Eid ul-Adha
Vakantie in Marokko onbetaalbaar voor Marokkaanse diaspora
Uren wachten, geen water, geen schaduw... hel aan grens Melilla
Marokko koopt voor miljarden aan Israëlische wapens
Marokkaanse voetbalbond belooft spelers dikke premies
Wedstrijd Marokko-Angola: om hoe laat en op welke zenders?
Marokkanen nemen Achraf Hakimi in bescherming
Justitie eist rechtszaak tegen Achraf Hakimi voor verkrachting
Ruzie Youssef En-Nesyri en teamgenoot live (video)
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Zijn droom? Marokko vertegenwoordigen op de Olympische Winterspelen
FIFA-baas Gianni Infantino duikt op in Chefchaouen