11 november 2017 - 23:30 - Sport
Koning Mohammed VI heeft vanavond het Marokkaans elftal en bondscoach Hervé Renard gefeliciteerd na de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018.
In zijn bericht stelt de Koning met veel "trots en vreugde" de kwalificatie van het Marokkaans elftal voor het wereldkampioenschap voetbal in Rusland te hebben vernomen.
De monarch feliciteert alle spelers van het nationaal elftal maar ook hun coach, de technische en medische staf en de verantwoordelijken van de Marokkaanse voetbalbond FRMF.
Mohammed VI spreekt vol lof over de "uitstekende prestaties, sportiviteit en hoge competitiviteit" van de Atlas Leeuwen die "een oprecht patriottisme hebben getoond" en "hoop hebben gewekt voor het behalen van prestaties vergelijkbaar met die van vorige generaties".
Marokko versloeg vanavond Ivoorkust met 2-0 in Abidjan. Dankzij deze overwinning zullen de Atlas Leeuwen voor het eerst in 20 jaar aan een wereldkampioenschap voetbal deelnemen.
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten
Brahim Diaz: achter de schermen van zijn keuze voor Marokko
Marokkaanse strategie om binationals te strikken onthuld
Djamel Belmadi getipt als nieuwe coach Hakim Ziyech