11 november 2017 - 23:30 - Sport
Koning Mohammed VI heeft vanavond het Marokkaans elftal en bondscoach Hervé Renard gefeliciteerd na de kwalificatie van Marokko voor het WK-2018.
In zijn bericht stelt de Koning met veel "trots en vreugde" de kwalificatie van het Marokkaans elftal voor het wereldkampioenschap voetbal in Rusland te hebben vernomen.
De monarch feliciteert alle spelers van het nationaal elftal maar ook hun coach, de technische en medische staf en de verantwoordelijken van de Marokkaanse voetbalbond FRMF.
Mohammed VI spreekt vol lof over de "uitstekende prestaties, sportiviteit en hoge competitiviteit" van de Atlas Leeuwen die "een oprecht patriottisme hebben getoond" en "hoop hebben gewekt voor het behalen van prestaties vergelijkbaar met die van vorige generaties".
Marokko versloeg vanavond Ivoorkust met 2-0 in Abidjan. Dankzij deze overwinning zullen de Atlas Leeuwen voor het eerst in 20 jaar aan een wereldkampioenschap voetbal deelnemen.
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Marokkaanse motorrijder komt om bij crash in Florida
Marokkaanse celebs ontduiken massaal belasting
Anas neergestoken op Palestina-demonstratie in Brussel: "Ik weet wie het was"
Veerboot naar Marokko ramt havenbarrière in Algeciras
Wie is de nieuwe vriendin van Lamine Yamal?
Marokko verslaat Senegal en plaats zich voor finale
Hamza Igamane weigert te spelen, club woedend
Ticketprijzen Marokko-Niger: 100 tot 20.000 dirham!
Halve finale Marokko-Senegal: om hoe laat en op welke zenders
Hakim Ziyech verlaagt salariseisen
Zege op Tanzania levert Marokkaans elftal flinke premie op
Fenerbahçe vindt koper voor Sofyan Amrabat