4 april 2018 , 15:52 - Laila Amraoui - Sport
Een foto van de voorzitter van de Saoedische voetbalbond bevestigt, zonder het officieel te maken, de steun van Saoedi-Arabië aan de gezamenlijke kandidatuur van de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de organisatie van het WK-2026.
Turki Al Sheikh publiceerde dinsdag zelf een foto met Carlos Cordeiro, voorzitter van de Amerikaanse voetbalfederatie en van de organisatiecomité "United 2026".
"Ik heb het genoegen gehad om Carlos Cordeiro te ontmoeten, president van de Amerikaanse voetbalfederatie en van United 2026, het gezamenlijke bod van de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de organisatie van het WK-2026.", schreef Turki Al Sheikh bij de foto.
De Saoedische bewindsman heeft zijn voorkeur voor het Amerikaanse dossier nooit verborgen vanwege de neutraliteit van Marokko in de ruzie van zijn land met Qatar.
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
IPTV in België: tienduizenden gebruikers bekend, celstraf dreigt
Stellantis brengt Chinees EV-merk naar Marokko
Marathon in Rif voor vermoord Marokkaans koppel in België
Grenspost Beni Nssar onder spanning heropend
Spanjaard overleden na brutale aanval in Marokkaanse geboortestad
Atleet Mehdi Raiss overleden tijdens verblijf in Marokko voor huwelijk
Verkrachtingszaak rond Achraf Hakimi wordt complexer
Marokko sterker dan Duitsland in FIFA-ranglijst
Anouar Ait El Hadj schittert in Champions League
Real Madrid geeft jonge slachtoffer aardbeving Al Haouz nieuwe thuis
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
AI voorspelt: "Geen Gouden Bal voor Achraf Hakimi"
WK-stunt Marokko: revanche in 2026?