2 november 2024 - 23:50 - Sport
Walid Regragui maakt aanstaande donderdag de selectie bekend voor de aankomende wedstrijden van de Atlas Leeuwen tegen Gabon en Lesotho. Deze duels zijn cruciaal voor de kwalificatie voor de Afrika Cup 2025. Er worden wijzigingen verwacht in de selectie.
Verschillende belangrijke spelers die de laatste twee wedstrijden tegen de Centraal-Afrikaanse Republiek misten, zullen naar verwachting terugkeren. Brahim Diaz (Real Madrid), Yahya Attiat-Allah (Al Ahly), Hakim Ziyech (Galatasaray) en Amir Richardson (Fiorentina) zijn kandidaten om de selectie te versterken.
Lees ook: Atlas Leeuwen: Marokko controleert alles in Gabon
In de verdediging zou Romain Saïss (Al Sadd), de aanvoerder van de Atlas Leeuwen, zijn rentree kunnen maken. Zijn ervaring en leiderschap zijn welkom in een defensie die op zoek is naar stabiliteit.
Lees ook: Speler maakt onverwachte comeback bij Marokkaans elftal
Walid Regragui is vastbesloten om het ideale centrale verdedigingsduo te vinden en sluit niet uit dat Saïss en Aguerd weer samen zullen spelen, mits ze in topvorm zijn. De bondscoach heeft de laatste tijd veel geëxperimenteerd met andere spelers (Abdelhamid, Abqar, Harkas), maar heeft nog niet de juiste combinatie gevonden.
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie
Walid Regragui deelt mooie momenten