2 november 2024 , 17:10 - Fouad Badel - Sport
De Marokkaanse Voetbalbond (FRMF) stuurt een delegatie naar Gabon om de voorbereidingen voor de wedstrijd tegen Gabon te inspecteren. De wedstrijd vindt plaats op 15 november in Franceville, in het kader van de vijfde speeldag van de kwalificatie voor de Afrika Cup 2025, die in Marokko wordt gehouden.
De FRMF wil optimale omstandigheden voor het Marokkaans elftal tijdens uitwedstrijden. Daarom stuurt de bond routinematig een delegatie naar het gastland om de trainingsfaciliteiten en het hotel waar de spelers verblijven te controleren. De delegatie in Gabon zal het hotel en de trainingsvelden inspecteren.
Lees ook: Ziekenboeg Atlas Leeuwen loopt leeg in aanloop naar Gabon en Lesotho
Bondscoach Walid Regragui maakt naar verwachting eind volgende week de selectie voor de wedstrijd bekend. De Atlas Leeuwen zullen eerst samenkomen in het Mohammed VI-voetbalcomplex in Maâmora, voordat ze naar Libreville vliegen voor de wedstrijd tegen Gabon op vrijdag 15 november.
Lees ook: Speler maakt onverwachte comeback bij Marokkaans elftal
Na de wedstrijd tegen Gabon speelt Marokko op 18 november in Oujda tegen Lesotho voor de laatste speeldag van de kwalificatie. Marokko staat momenteel bovenaan in groep B met 12 punten, gevolgd door Gabon met 7 punten. De Centraal-Afrikaanse Republiek staat derde met 3 punten, terwijl Lesotho laatste is met 1 punt en al is uitgeschakeld.
"Made in Morocco" is groot succes: Dacia Sandero verovert Europese markt!
Parel in het Rifgebergte trekt wereldwijde aandacht
VS-ambassade in Marokko stopt communicatie door geldgebrek
Anti-TikTok: Marokkaanse stad is favoriete bestemming van echte fijnproevers
Marokko bouwt gigantische scheepswerf, kiest Zuid-Koreaanse wereldspeler
The Crown-actrice Claire Foy 5 jaar ziek na reis naar Marokko
WK-2026: zelfs burgemeester New York zoekt ticket voor wedstrijd Marokko
Fenomenale cijfers voor Lamine Yamal, dé nieuwe Messi van Barça
PSG: Stop lynchpartij op Achraf Hakimi, de leeuw heeft rust nodig!
Spaanse steden ruziën om WK-finale, Marokko bouwt intussen door
Juridische aanval Marokko op Afrika Cup-titel mislukt
Voetbalbond Marokko wil streep door startdatum Afrika Cup
AFCON-finale 2026: Marokko klaagt CAF aan en gaat in beroep
Mega-ruil tussen En-Nesyri en Kanté mislukt, Fenerbahçe woedend