Ruim 1,1 miljoen wereld-Marokkanen reisden via Nador en Oujda
Dit jaar verwerkten de grensovergangen in de regio Oriental in het noordoosten van Marokko tijdens de zomeroperatie Marhaba 2018, maar liefst 1.160.102 wereld-Marokkanen.
10 juli 2018 - 12:51 - Marokko
Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 zijn 531.000 wereld-Marokkanen in Marokko aangekomen om er de vakantie door te brengen.
Minister Abdelkrim Benatiq van Marokkanen in het buitenland onthulde dit cijfer eerder deze week na een vraag in het parlement over de maatregelen die door zijn afdeling waren getroffen om de komst van wereld-Marokkanen zo goed mogelijk te laten verlopen.
Volgens de bewindsman kwamen 60% van de wereld-Marokkanen met het vliegtuig naar Marokko. De rest kwam met de boot aan.
Voor de zomeroperatie Marhaba 2018 die op 5 juni van start ging, werden 24 boten ingezet, waarvan 11 naar Tanger Med, 4 tussen Tanger stad en Tarifa en 3 tussen Almeria en Nador.
Lees meer
Dit jaar verwerkten de grensovergangen in de regio Oriental in het noordoosten van Marokko tijdens de zomeroperatie Marhaba 2018, maar liefst 1.160.102 wereld-Marokkanen.
Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 zijn 474.562 reizigers in Marokko aangekomen via de haven Tanger Med.
Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 zijn 961.000 in het buitenland gevestigde Marokkanen in Marokko aangekomen om er de zomervakantie door te brengen.
Het havenautoriteiten van Tanger Med hebben de nieuwste cijfers onthuld van de Marhaba zomeroperatie die op 5 juni van start ging.
Sinds het begin van de zomeroperatie Marhaba 2018 werken de Marokkaanse consulaire diensten in Algeciras nauw samen met de Mohammed V stichting om de wereld-Marokkanen tijdens...