Zoeken

Wereld-Marokkaanse misbruikt en gefilmd in hamam in Meknes

22 februari 2020 - 13:10 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een in het buitenland gevestigde Marokkaanse vrouw is tijdens een vakantie in Meknes seksueel misbruikt in een hamam.

De jonge vrouw is getrouwd met een Fransman en was voor enkele dagen vakantie in Meknes. Ze was naar een vrouwen hamam gegaan en had voor een massage betaald.

Eerst kwam zoals verwacht een medewerkster van de hamam om haar te masseren. Toen het slachtoffer na een korte tijd omkeek zag ze echter dat de masseuse er niet meer was en dat ze door een man werd gemasseerd en zelfs gefilmd.

Het slachtoffer stapte onmiddellijk naar de politie en deed aangifte tegen de man. Onderzoek toonde aan dat de dader de zoon is van de eigenaar van de hamam.

De vermeende dader werd gearresteerd en verhoord. Of hij in bewaring werd gesteld wordt niet vermeld. Het onderzoek loopt nog.

Lees meer

Marokko: tiental vrouwen in hamam betrapt

Dertien vrouwen en hun kinderen zijn zondag door de politie gearresteerd in een hamam in de wijk Agdal in Oujda.

Vrouw opgepakt voor filmen in hamam in Temara

De politie heeft vrijdag in Temara bij Rabat een vrouw gearresteerd die andere vrouwen naakt in een hamam had gefilmd.

Verkrachting 12-jarig meisje schokt Agadir

Een 12-jarig meisje is door een man van rond de dertig jaar verkracht in Belfaa, een gemeente in de regio van Agadir.

Marokko: jongeren randen meisje aan en delen video op internet

Twee minderjarigen zijn donderdag door de politie in Essaouira gearresteerd voor zedendelict. De twee deelden beelden op internet van een meisje dat ze seksueel hadden misbruikt.

Vrouw in Marrakech opgepakt voor fotograferen andere vrouwen in hamam

Een vrouw is maandag in Marrakech gearresteerd nadat ze stiekem foto’s had genomen van andere vrouwen in een hamam.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team