Marokko: woning verhuren aan toeristen verboden
De veiligheidsdiensten hebben besloten om inspecties uit te voeren in appartementen bestemd voor verhuur aan toeristen in Fez, Marrakech, Agadir en Tanger.
28 maart 2020 - 18:00 - Marokko
Een rijke vastgoedeigenaar heeft in Tanger tien appartementen ter beschikking gesteld van daklozen tijdens de noodtoestand.
De sleutels van de appartementen werden aan plaatselijke verenigingen toevertrouwd zodat ze er daklozen kunnen onderbrengen zolang de noodtoestand van kracht is in Marokko.
De vrijgevige eigenaar wenst anoniem te blijven. Het enige dat voor de man telt, is de solidariteit en gezamenlijke inspanningen die worden geleverd in de strijd tegen de verspreiding van het coronavirus.
Andere goede zielen zorgen voor voedsel, matrassen en dekens voor de daklozen. De begunstigden krijgen naast onderdak ook maaltijden en medische en psychologische zorg.
Lees meer
De veiligheidsdiensten hebben besloten om inspecties uit te voeren in appartementen bestemd voor verhuur aan toeristen in Fez, Marrakech, Agadir en Tanger.
Een Britse vrouw die als dakloze in Agadir leeft en geen verblijfplaats had gevonden na de afkondiging van de noodtoestand, is door de autoriteiten opgevangen.
Berkane gebruikt al enkele dagen drones om de naleving van de noodtoestand te controleren en samenkomsten op straat te voorkomen.
Khalid Dehbi, Marokkaanse kok die tussen Londen, Marokko en Zwitserland leeft, heeft besloten om zijn ervaring te gebruiken om de meest arme bevolkingslagen en het medisch...
Een nieuwe vereniging opgericht door meerdere moslimorganisaties in Groot-Brittannië, biedt tijdens de winterperiode maaltijden en onderdak aan aan daklozen in Birmingham.