Vrouw in Marokko verminkt man die niet wil scheiden
De politie heeft eind vorige week in Marrakech een vrouw gearresteerd nadat ze haar man met een mes had aangevallen. Volgens Assabah wenste de man niet te scheiden.
18 april 2016 - 22:00 - Marokko
In de regio van Settat heeft een man zijn vrouw gestraft door haar kaal te scheren. Ze weigerde namelijk dat hij een tweede vrouw zou nemen.
Volgens Al Akhbar werd de man, een overheidsagent uit Ibn Hmad, afgelopen woensdag door de politie gearresteerd na een klacht van zijn vrouw.
De man werd door de procureur des konings gehoord en vertelde dat hij zijn vrouw had willen straffen omdat ze hem geen toestemming wilde geven voor een polygaam huwelijk. Hij sloeg haar en schoor haar kaal.
De vrouw werd met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis gebracht en kreeg dertig dagen rust voorgeschreven. Haar gewelddadige echtgenoot zal in de komende weken terechtstaan.
Lees meer
De politie heeft eind vorige week in Marrakech een vrouw gearresteerd nadat ze haar man met een mes had aangevallen. Volgens Assabah wenste de man niet te scheiden.
De bestuurster die vorige week een politievrouw in Rabat in het gezicht had geslagen is vrijgelaten. Ze verschijnt op 7 juni voor de rechter.
Een Marokkaan heeft in Spanje zes maanden gevangenisstraf gekregen omdat hij zijn zwangere vrouw na een ruzie uit zijn minibusje had geduwd.
De bejaarde vrouw die enkele dagen geleden in de regio van Safi door drie mannen in haar woning was verkracht is overleden.
De rechtbank van Ben Ahmed in de regio van Settat heeft de man die zijn vrouw kaalschoor omdat ze een polygaam huwelijk weigerde veroordeeld.