Marokko: jaloerse man vermoordt vrouw
Een jaloerse man heeft afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Midelt zijn vrouw vermoord omdat hij haar van overspel via WhatsApp verdacht.
16 oktober 2019 - 17:50 - Marokko
Een vrouw heeft vrijdagavond op straat in Tetouan haar man met een grote mes neergestoken alvorens weg te vluchten.
Aljarida24 bericht dat het incident op de Ahmed Hiba boulevard plaatsvond. Het koppel was aan het ruziën toen de vrouw onverwachts haar echtgenoot in de borst stak.
Het slachtoffer werd door enkele voetgangers in een plas bloed aangetroffen. De hulpdiensten werden gewaarschuwd en de man naar het Saniat Rmel ziekenhuis afgevoerd.
Het parket heeft een onderzoek bevolen naar het steekincident. De vrouw wordt actief gezocht. Over de toestand van het slachtoffer wordt verder niets vermeld.
Lees meer
Een jaloerse man heeft afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Midelt zijn vrouw vermoord omdat hij haar van overspel via WhatsApp verdacht.
Het zuid-Marokkaanse Sidi Ifni is afgelopen vrijdag door een drama opgeschrikt. Een vrouw en haar baby raakten bedolven onder het puin na de instorting van een muur.
Een vrouw is afgelopen zondag door een onbekende man in het noord Marokkaanse Nador met een jachtgeweer neergeschoten.
Een jonge vrouw heeft de dag voor Eid ul-Adha in Kenitra het onherstelbare begaan. Ze stak haar verloofde neer omdat ze dacht dat hij vreemdging.
Een Spaanse vrouw heeft afgelopen zondag in Es Caló op de Spaanse Balearen een Marokkaanse man neergestoken. De vrouw vluchtte na haar misdaad weg.