7 oktober 2021 - 15:50 - Cultuur
Het staat vast. Achraf Hakimi wordt opnieuw papa. Zijn vrouw, Hiba Abouk, is zwanger van hun tweede kindje. Tijdens de Paris Fashion Week toonde de Spaans-Tunesische actrice met trots haar babybump.
Achraf Hakimi woont sinds enkele maanden met zijn gezinnetje in Parijs, waar hij sinds deze zomer voor PSG speelt. Het koppel was enige tijd afwezig op sociale media, tot maandagavond.
Lees ook: Achraf Hakimi aangevallen door extreem-rechts
Hiba Abouk en Achraf Hakimi stonden die avond in de eerste rij van de Giambattista Valli-show op de Paris Fashion week. De actrice droeg een strak jurkje en toonde met trots haar babybump.
Volgens verschillende bronnen zou de actrice al in het tweede trimester van haar zwangerschap zijn. Het koppel, dat reeds een zoontje genaamd Amin heeft, heeft de informatie voorlopig niet bevestigd.
Marokko koopt dertig Mirage gevechtsvliegtuigen
Marokko en België slaan handen ineen
Lagere straf voor Marokkaanse rechter na excuses
Rusland wil bemiddelen in Sahara-conflict
Visummaffia in Nador: 5000 dirham voor een afspraak
Man en vrouw dood gevonden in huis in Tanger
’Feis Forever’ eert Rotterdamse rapper Feis
Marokkaanse zanger Hajib stopt ermee (video)
Nora Gharib tijdelijk lid van K3
Adil El Arbi en Bilall Fallah in Molenbeek bedreigd door maffia
Said Taghmaoui filmt inferno en verliest huis bij branden Los Angeles
Saad Lamjarred lanceert eigen modemerk
Hiba Abouk vindt nieuwe liefde na Achraf Hakimi
Tamer Hosny ondanks scheiding terug met Bassma Boussil?