9 oktober 2015 - 18:55 - Sport
In voorbereiding op het WK-2018 speelt het Marokkaans voetbalelftal vanavond in Agadir een oefeninterland tegen Ivoorkust.
Het Ivoriaans voetbalelftal bevindt zich al twee dagen in Marokko en trainde gisteren voor het laatst na een persconferentie met bondscoach Michel Dussuyer.
De Atlas Leeuwen zijn volgens bondscoach Badou Zaki klaar om hun tegenstander te verslaan. "Het niveau van de spelers is beter. Dat maakt het voor ons mogelijk om oefenduels tegen goede teams te spelen", verklaarde Badou Zaki aan de media.
De interland begint om 19 uur Marokkaanse tijd (20 uur in Europa) en wordt in Marokko live uitgezonden op Al Aoula. De wedstrijd wordt ook op de website van de Marokkaanse zender uitgezonden.
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Marokkaanse diaspora : hoe 90% korting bij de douane krijgen?
Tanger geschokt: vader valt lerares aan op school
Marokkaanse familie El Ballouti terroriseert België
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
Wonderkind Lamine Yamal breekt nieuw record
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Afrika Cup finale Marokko-Tanzania vandaag: om hoe laat en op welke zenders?
Jonge speler centraal in strijd tussen Marokko en Spanje
Atlas Leeuwinnen: Marokko verzekert zich van dubbele droomkwalificatie