Visser komt om bij schipbreuk in Tanger
Bij een schipbreuk voor de kust van Tanger is dinsdag een visser om het leven gekomen. Negen andere vissers werden levend uit het water gehaald.
20 september 2013 - 19:42 - Marokko
Een vissersboot is woensdag voor de kust van Mohammedia gezonken. Twee van de drie vissers die zich aan boord vonden konden worden gered. Een derde man is vermist.
De boot zonk voor een nog onduidelijke reden rond 10 uur ’s morgens meldden de lokale autoriteiten aan persbureau MAP.
De Marokkaanse kustwacht heeft de zoektocht naar de vermiste visser donderdag voortgezet. Of hij werd gevonden is nog niet bekend.
In februari vorig jaar was een Marokkaanse vissersboot met 26 man aan boord, gezonken in de buurt van de Canarische eilanden. De volledige bemanning kon worden gered.
Lees meer
Bij een schipbreuk voor de kust van Tanger is dinsdag een visser om het leven gekomen. Negen andere vissers werden levend uit het water gehaald.
Een vissersboot met 13 man aan boord is vrijdag voor de kust van Dakhla, in het zuiden van Marokko, gezonken. Slechts één visser werd levend teruggevonden.
Twee kinderen zijn zaterdag verdronken in de Wadi Oum Errabi, ter hoogte van de gemeente Dar Ouled Zidouh in Fqih Bensaleh.
Voor de kust van Jebha in het noorden van Marokko, is eerder deze week een vissersboot gezonken. Vijf vissers konden worden gered. Negen anderen worden vermist.
Een veerboot werd zondagochtend, op de oversteek tussen Tanger en Tarifa, gedwongen om een tijd op zee te stoppen, omdat het onbewust een vluchtelingenboot meesleepte.