Marokko: vermiste meisjes na 10 dagen teruggevonden
Twee tienermeisjes van 15 jaar die al tien dagen vermist waren in Temara, zijn door de politie in Marrakech teruggevonden.
- Marokko
Vier Marokkaanse zeemannen die al meerdere dagen vermist waren in de Straat van Gibraltar, zijn gezond teruggevonden.
De vier zeemannen hadden sinds afgelopen vrijdag niets meer van zich laten horen. Hun families hadden hen als vermist opgegeven bij de politie en de havenautoriteiten. De families vernamen met opluchting dat ze zijn teruggevonden en het goed doen.
Volgens de plaatselijke autoriteiten zijn de zeemannen eigenlijk kooplieden uit Marokko, die een jarenlange ervaring op zee hebben. Het was echter de eerste keer dat ze in de Straat van Gibraltar vaarden met een nieuwe boot. Het vaartuig hadden ze in Nador gekocht en wilde ze via zee naar Safi brengen om het te verkopen.
Ze waren donderdag vanuit de haven van Nador vertrokken en zouden onderweg verdwaald zijn in de Middellandse zee. De boot is 15 meter lang en is bestemd voor de visserij.
Lees meer
Twee tienermeisjes van 15 jaar die al tien dagen vermist waren in Temara, zijn door de politie in Marrakech teruggevonden.
Vier Marokkaanse vissers worden sinds afgelopen woensdag vermist. Hun boot werd voor het laatst in de Straat van Gibraltar gezien.
Een 12-jarig meisje dat afgelopen woensdag in Casablanca als vermist was opgegeven door haar familie, is twee dagen later op het treinstation van Marrakech teruggevonden.
Vier Marokkaanse vissers die sinds 3 augustus vermist waren, zijn door de Spaanse kustwacht teruggevonden.
Een Franse toerist die sinds zaterdag vermist werd, is zondagochtend in zijn onder de sneeuw bedolven auto teruggevonden in de regio van Tinghir.