20 mei 2020 - 14:00 - Economie
Bank Al Maghrib bericht in een nieuw rapport dat de verkopen in de vastgoedsector in Marokko in het eerste kwartaal van 2020 een recorddaling van 31 procent hebben geregistreerd.
Volgens de nationale bank van Marokko daalden de prijzen van woningen in dezelfde periode met 1,8 procent, van gronden met 1,1 procent en van commerciële ruimtes met 3,3 procent.
Op jaarbasis daalden de prijzen met 1,4%, met een regressie van 1,5 procent voor woningen, 1,2 procent voor grond en 2 procent voor commerciële ruimtes.
De vastgoedtransacties daalden met 31,2 procent. Volgens Bank Al Maghrib werd in alle categorieën een daling van de verkopen waargenomen. Zo daalden de verkopen van woningen met 32,9 procent, van grond met 27,2 procent en van commerciële ruimtes met 25,6 procent.
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Boko Haram-leider uitgeschakeld na tip van Marokko
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Boycot doet Danone wankelen in Marokko
Goed nieuws voor Marokkaanse economie: dirham stijgt
TotalEnergies verkiest Marokko, onvrede in België
Turkse export van machines naar Marokko groeit fors
Grote Spaanse groep verlaat Marokko
Miljardenverlies voor Marokko door fraude met douanepapieren
Marokko koopt meeste Tunesische dadels op
Geld meenemen naar Marokko? Let op!