23 juni 2025 - 18:50 - Marokko
In Tanger heeft zich zondagavond een tragisch incident voorgedaan. Een man die kampte met psychische problemen, is om het leven gekomen na een gewelddadige confrontatie met een vader en zijn zoon. De eerste bevindingen wijzen op zelfverdediging door het gezin, dat onverwacht werd aangevallen.
De gebeurtenis speelde zich af in de wijk Khandaq El Ward. Het slachtoffer, geboren in 1973, stond bekend om zijn agressieve gedrag en had in het verleden al vaker buurtbewoners lastiggevallen. Hij was ook al in verschillende video’s verschenen waarin hij messen droeg en ruzie zocht met wijkbewoners. Dit leidde tot meerdere klachten bij de veiligheidsdiensten.
Lees ook: Dakloze duwt moqaddem voor auto in Tanger
Volgens ooggetuigen overviel de man de vader en zijn zoon (geboren in 1976 en 2006) en begon hen uit te schelden en te bedreigen. De situatie escaleerde snel naar een fysieke aanval, waardoor de vader en zoon zich genoodzaakt voelden zich te verdedigen.
Alle betrokkenen raakten gewond en werden naar het ziekenhuis gebracht. De aanvaller overleed op de spoedeisende hulp aan de gevolgen van ernstig bloedverlies, veroorzaakt door een diepe nekverwonding, ondanks de pogingen van het medisch team om hem te redden. De vader en zoon kregen de nodige medische zorg voor hun matige verwondingen.
Lees ook: Lichaam gevonden bij Ikea Tanger
De veiligheidsdiensten zijn onder leiding van het bevoegde Openbaar Ministerie een onderzoek gestart om alle omstandigheden van het incident op te helderen. De initiële informatie suggereert sterk dat het om een geval van legitieme zelfverdediging gaat, vooral gezien de reputatie en de eerdere incidenten van de overleden man in de wijk.
Ouders krijgen gelijk, baby in Marokko mag ’Massinissa’ heten
Strafschop bevrijdt Marokko en leidt tot kwartfinaleplek
Marokko’s cannabisbazen komen naar Amsterdam
Influencer Yasmin was eigenlijk een man, schandaal in Arabische wereld
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Toerist deelt gevaarlijke achtervolging taxichauffeur in Marokko
Tanger kampt met herhaalde bouwblunders
Emotioneel afscheid toerist van Marokko gaat viral (video)
De diplomatie van La Mamounia: hoe Marokko Europese politici bespioneerde
Marokkaanse dirham navigeert tussen zwakkere dollar en sterke euro
Oudste Afrikaanse reuzendino gevonden in Marokko
Marokko bespreekt legalisering vijgenalcohol "mahia"
Geen bruiloften in Marokko deze zomer!