28 juli 2018 - 17:50 - Marokko
De beelden van een man in rMarokko met het levenloos lichaampje van zijn pasgeboren dochtertje in zijn armen, werden in de afgelopen dagen op social media verspreid.
De hysterische man werd afgelopen zondag in het universitair ziekenhuis van Fez gefilmd. Hij beschuldigde het ziekenhuispersoneel van de dood van zijn baby. Het kindje liep volgens hem tijdens de bevalling een hoofdwonde op als gevolg van het gebruik van een vacuümcup.
Na de bevalling was het kindje gezond verklaard en werd uit het ziekenhuis ontslagen. De baby overleed echter vier uur later waarna de vader met het lichaampje in een deken gewikkeld naar het ziekenhuis terugkeerde.
Volgens het ziekenhuis werd er juist gehandeld en is een zwelling of een verkleuring van het hoofdje van de baby een normaal gevolg van het gebruik van een vacuümcup of zuignap. Deze verdwijnen na enkele dagen.
Het ziekenhuis stelt niet verantwoordelijk te zijn voor de dood van het meisje en oordeelt dat een onderzoek op het lichaampje zal moeten worden verricht om de doodsoorzaak vast te stellen.
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel