29 maart 2023 , 08:00 - Fouad Badel - Sport
De Leeuwen van de Atlas hebben genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen Peru (0-0), tijdens een vriendschappelijke wedstrijd in het Cívitas Metropolitano stadion in Madrid dinsdagavond.
Ondanks hun dominante spel en technische superioriteit, slaagden de teamgenoten van Hakim Ziyech er niet in om de bal in het net van de tegenstander te krijgen. Peru slaagde er daarentegen in om zich verdedigend staande te houden en had ook enkele goede offensieve acties.
Lees ook: Marokko verslaat Brazilië: 2-1 voor de Atlas Leeuwen
Beide teams eindigden de wedstrijd met tien man. Sofiane Boufal beging aan het einde van de wedstrijd een uitsluitingsfout. Dit weerhield de Leeuwen van de Atlas er niet van om de reeks vriendschappelijke wedstrijden ongeslagen af te sluiten, na hun overwinning op Brazilië (2-1) afgelopen zaterdag in Tanger.
Lees ook: Marokkaans elftal zes keer meer waard dan Peruviaans team
De mannen van Walid Regragui toonden veerkracht en een sterke vastberadenheid. Deze wedstrijd zal de Marokkaanse coach ongetwijfeld in staat stellen om de nodige lessen te trekken voor de komende ontmoetingen.
Marokko weigert gelijkspel, Sektioui eist zege op Saudi-Arabië
Megatransfer El Khannouss in de maak, Newcastle klaar met geld
Spaanse Alsa ziet Marokkaans imperium afbrokkelen, out na 26 jaar
DJ Van moet inkomsten megahit delen na vonnis in Marokko
DNA toont aan: geliefde huiskat komt uit Noord-Afrika
Tanger plaatst gigantische Marokkaanse vlag zichtbaar vanaf Spanje
Marokko weigert gelijkspel, Sektioui eist zege op Saudi-Arabië
Megatransfer El Khannouss in de maak, Newcastle klaar met geld
Voor schijntje gekochte "Marokkaanse Maradona" wordt historische jackpot voor Watford
Wydad weigert vakantie voor Hakim Ziyech!
Walid Regragui daagt wereldmacht Brazilië uit: "Dit is Formule 1!"
Bus Marokkaans elftal arriveert te laat na visumblunder
Marokko loot WK-droomgroep, zware start tegen Brazilië
Hakim Ziyech volgt speciaal programma