Ryanair start nieuwe vluchten naar Marokko
Ryanair gaat in het najaar meerdere nieuwe vluchten naar Marokko starten. Dat laat een woordvoerder van de luchtvaartmaatschappij weten.
4 juli 2018 - 21:30 - Marokko
De Turkse vliegmaatschappij Turkish Airlines zal vanaf maart 2019 tussen Istanboel en Marrakech gaan vliegen.
Volgens Air Journal zal de groep vanaf 31 maart volgend jaar vijf vluchten per week tussen de twee steden aanbieden.
De vluchten tussen de luchthavens Istanbul-Atatürk en Marrakech-Menara staan op maandag, woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag gepland en zullen aan boord van Boeing 737-800 toestellen worden verricht.
De vertrekken vanuit Istanboel vinden om 11:30 uur plaats voor een aankomst om 14:30 uur. Vanuit Marrakech vertrekken de lijnvluchten om 15:25 uur.
Lees meer
Ryanair gaat in het najaar meerdere nieuwe vluchten naar Marokko starten. Dat laat een woordvoerder van de luchtvaartmaatschappij weten.
Een toestel van de Marokkaanse luchtvaartmaatschappij Royal Air Maroc is donderdag tegen een vliegtuig van Turkish Airlines gebotst op de luchthaven Atatürk in Istanboel.
Air Arabia blijft zich uitbreiden in Marokko. De luchtvaartmaatschappij kondigde in de afgelopen weken meerdere nieuwe binnenlandse lijnvluchten aan.
Een Marokkaanse man die onwel was geworden op een vlucht van Turkish Airlines, is zondag in een ziekenhuis in Egypte overleden.
Marrakesh behoort tot de veertien nieuwe bestemmingen van luchtvaartmaatschappij Laudamotion voor komende winter.