22 mei 2017 - 21:10 - Marokko
Een Bulgaarse man is zaterdagnamiddag op de luchthaven van Casablanca gearresteerd met bijna 8 kilo cocaïne.
De 29-jarige drugskoerier reisde van het Braziliaanse Sao Paulo naar Beyrouth in Liban met een tussenstop in Marokko.
Volgens de DGSN had hij de drugs in zijn bagage verstopt. Hij werd in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
Een Ghanese man is maandag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugssmokkel.
De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca een Peruviaanse vrouw betrapt met ruim 3,5 kilo cocaïne.
Een Turkse man is zaterdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor het smokkelen van cocaïne.
Op de Mohammed V luchthaven in Casablanca is donderdag maar liefst 12 kilo cocaïne onderschept, een record.
Een Fransman van Togolese afkomst is maandag op de Mohammed V luchthaven van Casablanca gearresteerd met drie kilo cocaïne.
Een Zuid-Afrikaanse man is eind vorige week op de Mohammed V luchthaven in Casablanca met bijna twee kilo cocaïne in zijn maag betrapt.
Een Ghanese man is zondag met bijna 10 kilo cocaïne in zijn spullen betrapt op de Mohammed V luchthaven in Casablanca.
Een Braziliaanse vrouw en haar dochter zijn dinsdag door de politie op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor drugsmokkel.
Een Braziliaanse vrouw is op de luchthaven van Casablanca met bijna twee kilo cocaïne betrapt.
Op de Mohammed V luchthaven van Casablanca zijn drie Nigerianen gearresteerd met bijna vijf kilo cocaïne in hun maag.