Algerijn in Casablanca opgepakt voor diefstallen in hotels
Een Algerijnse man is door de politie in de wijk Anfa in Casablanca gearresteerd voor meerdere diefstallen in luxe hotels in de metropool.
11 november 2019 - 14:40 - Marokko
Twee Tunesische vrouwen van 24 en 27 jaar zijn op vrijdag 8 november door de politie gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werden de twee jonge vrouwen uit de rij gehaald toen ze op een vlucht naar Tunis wilden stappen.
Een controle van hun bagage leidde tot de ontdekking van maar liefst 11,4 kilo hasj tussen de kleren van de jonge drugskoeriersters.
De DGSN bericht dat beide vrouwen werden gearresteerd en in voorlopige hechtenis werden genomen en dat een onderzoek aan de gang is.
Lees meer
Een Algerijnse man is door de politie in de wijk Anfa in Casablanca gearresteerd voor meerdere diefstallen in luxe hotels in de metropool.
Vier Tunesische vrouwen werden maandagochtend op de Marrakech Menara luchthaven door de politie gearresteerd met meerdere kilo’s drugs.
Een tienerjongen is afgelopen vrijdag in het Marokkaanse Meknes gearresteerd voor een overval in een geldtransferagentschap in de stad.
In Marrakech zorgen de detentieomstandigheden van drie Tunesische vrouwen die werden gearresteerd voor drugssmokkel, voor controverse.
Twee verdachten zijn vrijdag in Marokko door de politie in gearresteerd met ruim 500 kilo hasj in hun voertuigen.