Algerijn in Casablanca opgepakt voor diefstallen in hotels
Een Algerijnse man is door de politie in de wijk Anfa in Casablanca gearresteerd voor meerdere diefstallen in luxe hotels in de metropool.
- Marokko
De politie heeft op de Mohammed V luchthaven in Casablanca twee Algerijnen gearresteerd voor drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN hadden de twee samen 176 cannabisbolletjes voor een totaal gewicht van 1,1 kilo geslikt.
De drugskoeriers van 30 en 36 jaar werden afgelopen zaterdag gearresteerd toen ze een vlucht naar Algiers wilden nemen. Ze werden na de ontdekking van de drug naar het Ibn Rushd ziekenhuis gebracht.
Beide verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen. Een onderzoek is aan de gang naar de herkomst van de drug.
Lees meer
Een Algerijnse man is door de politie in de wijk Anfa in Casablanca gearresteerd voor meerdere diefstallen in luxe hotels in de metropool.
Een Braziliaanse man is zondag door de politie op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor drugssmokkel.
Vier Tunesische vrouwen werden maandagochtend op de Marrakech Menara luchthaven door de politie gearresteerd met meerdere kilo’s drugs.
Vier Tunesiërs zijn dinsdagochtend op de Mohammed V luchthaven in Casablanca gearresteerd voor hun vermeende betrokkenheid bij een internationale drugssmokkel.
Twee Franse vrouwen zijn afgelopen zondag door de veiligheidsdiensten op de luchthaven Marrakech Menara gearresteerd voor internationale drugssmokkel.