Zoeken

Tuinman verdacht van kindermisbruik op Spaanse school in Marokko

14 januari 2016 - 14:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een tuinman zou in een Spaanse school in Larache waar hij werkte, meerdere peuters hebben verkracht. Dat meldt Al Akhbar.

De verdachte zou zeker vier meisjes van 4 jaar hebben misbruikt. Hij wachtte tot het schoolpersoneel een pauze had om zijn slachtoffertjes in het schoolgebouw te verkrachten.

Een van de meisjes vertelde over de misbruiken aan haar moeder die onmiddellijk aangifte deed bij de politie. Onderzoek toonde aan dat de man nog drie andere peuters had misbruikt. Hij werd kort daarop gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.

Lokale kinderrechtenvereniging hebben de tekortkomingen van het onderwijzend personeel op de Spaanse school aan de kaak gesteld en eisen dat zij mede verantwoordelijk worden gesteld.

Lees meer

10 jaar celstraf voor pedofiel in Marokko

De rechtbank van Salé heeft een pedofiel tot 10 jaar gevangenisstraf veroordeeld voor het seksueel misbruiken van meerdere kinderen.

Spaanse en Marokkaanse vrouwen ontvoerd en misbruikt in Sidi Kacem

Een Marokkaanse vrouw en haar Spaanse vriendin werden afgelopen vrijdag in Sidi Kacem door drie mannen ontvoerd en misbruikt.

Spanje onderschept drugshelikopter uit Marokko

De Spaanse politie heeft afgelopen donderdag een groot drugsnetwerk opgerold. De leden van het netwerk gebruikten helikopters om hasj vanuit Marokko naar Spanje te smokkelen.

Leerlingen school Tanger verrassen docent na 30 jaar

Een vijftiental oud leerlingen van een school in Tanger hebben 30 jaar na de schoolbanken te hebben verlaten een meeting georganiseerd met hun leerkracht van toen.

Leerkracht probeerde schoolmeisjes te verkrachten in Marokko

De politie heeft donderdag in Agadir een 56-jarige leerkracht gearresteerd voor poging tot verkrachting.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team