15 mei 2014 - 22:51 - Marokko
Marktleider TripAdvisor heeft de Marokkaanse Riad Kheirredine uitgeroepen tot het ’beste hotel met voortreffelijke service’ wereldwijd. In de top-25 van de reiswebsite staan nog drie hotels uit Marrakech.
In totaal deed TripAdvisor onderzoek naar 1762 hotels in 98 landen. De ranking werd opgesteld op basis van de miljoenen reizigersbeoordelingen en -meningen op de website.
Over Marokkaanse Riad Kheirredine zegt een consument: "Het is onmogelijk alle manieren op te noemen waarop elke medewerker alles doet om je reis ongelooflijk te maken. Het voldoet te zeggen dat we arriveerden als gasten en vertrokken als vrienden."
Ook Riad Argan in Marrakech behoort tot de beste hotels wat betreft service met de 14e plaats. La Maison Arabe is 9e en de Riad Noir d’Ivoire is 4e.
In een eerdere ranking van TripAdvisor werd Marrakech verkozen tot 6e beste toeristische bestemming ter wereld voor het jaar 2014.
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen