6 mei 2023 - 17:00 - Marokkanen in het buitenland
Een Marokkaanse visser die in de haven van Mazarrón, in het Spaanse Murcia werkte, is dinsdag overleden terwijl hij aan het vissen was in Altea bij Alicante. Hij raakte verstrikt in een visnet en werd naar de bodem van het water getrokken.
Het incident vond plaats rond 07.00 uur ’s ochtends. Toen de bemanningsleden van het schip "Alonso y María" zich realiseerden wat er was gebeurd, begonnen ze het net uit het water te trekken om het slachtoffer te redden. Het reddingswerk duurde ongeveer 20 minuten, meldt ORM.
Lees ook: Marokko: vissersboot zinkt, zeker vier doden
De vissers probeerden vervolgens de 45-jarige Marokkaanse man te reanimeren, zonder succes. De voorzitter van de vereniging van vissers van Mazarrón, Manuel Sánchez, betuigde zijn medeleven aan de nabestaanden van de overledene.
Revolut komt Marokkaanse banksector ontwrichten
Verstopt pareltje: Boujibar park in Al Hoceima
Zeldzaam fenomeen op strand Chefchaouen
Prijzen dalen in Marokko, maar niet overal
Marokko maakt einde aan monopolie Spaanse groep
VS trekt visa Marokkaanse studenten in
Vijf grootste fouten bij verkoop huis in Marokko
Marokko te duur voor eigen diaspora
Belangrijke mededeling voor wie via Tanger Med reist
Marokkaanse diaspora: vijf douanevalkuilen die je moet kennen
Vijf fiscale valkuilen voor Marokkanen in het buitenland
Vijf onbekende belastingvoordelen voor Marokkanen in het buitenland
Woede over rederij Balearia op Marokko-route
Frustratie bij diaspora-investeerders: "Marokko verstikt onze projecten"