Meer toeristen in Marokko dankzij wereld-Marokkanen
Het aantal toeristen die Marokko in de eerste negen maanden van het jaar bezochten is lichtjes toegenomen volgens het Marokkaans Observatorium voor Toerisme.
5 augustus 2016 - 17:35 - Marokko
Steeds meer Russen kiezen ervoor hun vakantie in Agadir door te brengen. Zo bezochten ruim 300 procent meer Russische toeristen de Marokkaanse stad in juni.
In totaal werden 40.154 overnachtingen van Russische toeristen geregistreerd tegen slechts 10.021 in juni vorig jaar.
Rusland is met deze stijging het derde belangrijkste herkomstland van toeristen in Agadir na Duitsland (42.137 toeristen) en de Groot-Brittannië (40.639).
Volgens de regionale toerismeraad CRT verbleven in dezelfde periode 50 procent minder Marokkaanse toeristen in Agadir. Deze daling zou te wijten zijn aan de Ramadan.
Lees meer
Het aantal toeristen die Marokko in de eerste negen maanden van het jaar bezochten is lichtjes toegenomen volgens het Marokkaans Observatorium voor Toerisme.
Tanger trekt opnieuw buitenlandse toeristen aan. In de stad werd voornamelijk een sterk stijging van het aantal Chinese bezoekers waargenomen.
De afschaffing van de visumplicht voor Chinese toeristen in Marokko werpt zijn vruchten af. Acht keer meer Chinese toeristen bezochten het koninkrijk in het eerste kwartaal van...
Het aantal toeristen die sinds het begin van het jaar het Marokkaanse Fez bezochten is met 20 procent gedaald.
In Agadir doet de toeristische sector het dit jaar niet schitterend. Een gevolg van de afname van het aantal Franse, Duitse en Belgische toeristen.