20 april 2013 - 12:50 - Cultuur
In Ouarazate exploderen de hotelboekingen sinds de release op 31 maart, van het derde seizoen van "Game of Thrones", op VS-zender HBO.
Volgens vakantiesite Laterooms stegen de reservaties voor "het poort van de woestijn" met 100%. In de Kroatische stad Dubrovnik en in IJsland, waar de televisieserie gedeeltelijk werd opgenomen is dat 28% en 13%.
Ouarzazate is zeer beroemd om haar landschappen, waar tientallen hitfilms werden opgenomen. Onder hen "Gladiator" en "Kingdom of Heaven" van Ridley Scott, "Kundun" van Martin Scorcesse, "Asterix en Obelix" van Alain Chabbat met de Marokkaanse acteur Jamel Debbouze, en "The Sheltering Sky" van Bernardo Bertolucci.
Game of Thrones is de verfilming van een reeks romans van George R. R. Martin. De serie heeft diverse prijzen gewonnen, waaronder een Golden Globe en twee Primetime Emmy Awards.
Ongerustheid in Tanger door grote actie bij Bank Al-Maghrib
Turbo voor de rechter voor moord op echtgenoot Rym Fikri
H&M goes Marrakech in nieuwe collectie
Megaproject gaspijpleiding Marokko-Nigeria start in Dakhla
Marokkanen in opstand tegen zomertijd
Marokko: 430 km aan HSL-lijnen in 5 jaar
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Hollywoodster Olivia Rodrigo ontdekt de parel van Marokko (foto’s)
Zoon Naïma Samih razend!
Rechtbank straft Marokkaanse rapper ElGrandeToto
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko