Leila Hadioui viert verloving met familie (foto’s)
Leila Hadioui heeft geweldig nieuws voor haar fans. De Marokkaanse presentatrice, actrice en styliste heeft zich verloofd met de Marokkaanse zakenman Hmidou Berrada.
- Marokko
De Italiaanse modegigant Tod’s heeft zijn oog laten vallen op Nora Attal voor zijn nieuwe campagne. De luxe merk, bekend voor zijn mannen- en vrouwenmocassins en -laarzen, heeft het Marokkaans-Britse model gekozen om de nieuwe collectie te presenteren.
Op Instagram deelde Attal enkele foto’s van haar samenwerking met Tod’s. De foto’s zijn genomen door de Parijse fotograaf Karim Sadli.
Lees ook : Nora Attal in nieuwe campagne Tory Burch (foto’s)
Op een van de foto’s is het topmodel te zien met een grote bruine tas, versierd met het gouden "T" logo van het merk. Op een andere foto is ze gekleed in een witte outfit bestaande uit een rechte broek en een getailleerd jasje, gecombineerd met een witte tas en de "Kate" sneakers van Tod’s.
Lees ook : Marokkaans model Nora Attal poseert voor Luisa Via Roma
Naast Attal, hebben ook Anna Ewers, Joshua Seth en Valentin Caron geposeerd voor Tod’s. De Tod’s lente/zomer 2023 collectie bestaat uit subtiele kleuren en tijdloze, lichte materialen.
Lees meer
Leila Hadioui heeft geweldig nieuws voor haar fans. De Marokkaanse presentatrice, actrice en styliste heeft zich verloofd met de Marokkaanse zakenman Hmidou Berrada.
Het bekende huis Tiffany, dat beroemd is om zijn juwelen, is een samenwerking aangegaan met het Marokkaans-Britse model Nora Attal voor de nieuwe collectie ’Elsa Peretti Bean...
De Britse actrice Florence Pugh is in Los Angeles gespot in een outfit van de Frans-Marokkaanse ontwerper Charaf Tajer.
De zomervakantie was nogal druk voor het Marokkaans-Britse supermodel Nora Attal. Naast andere evenementen poseerde zij ook voor de Italiaanse luxeboetiek Luisa Via Roma.
Tijdens de Ramadan poseerde het Britse model van Marokkaanse afkomst Nora Attal opnieuw met haar familie in een reclamecampagne voor het Amerikaanse merk Ralph Lauren.