Koppel aangehouden met ruim 3700 drugspillen in Rabat
De politie heeft zaterdagavond in de hoofdstad Rabat een man en zijn vrouw gearresteerd voor drugshandel. De twee werden betrapt met 3749 psychotrope middelen.
- Marokko
Twee tienermeisje zijn door de politie in het zuid-Marokkaanse Tiznit gearresteerd omdat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd.
De meisjes werden op heterdaad betrapt door een vrouw in de hamam. Zij verwittigde de eigenares die de politie erbij haalde.
Bij aankomst van de agenten werden de meisjes gearresteerd en hun telefoons in beslag genomen. De politie deed ook een huiszoeking bij de meisjes.
De tieners vertelden aan de politie dat ze de vrouwen voor de fun hadden gefilmd. De politie verdenkt de meisjes er echter van voor een organisatie te werken die pornografisch beeldmateriaal verspreidt.
Lees meer
De politie heeft zaterdagavond in de hoofdstad Rabat een man en zijn vrouw gearresteerd voor drugshandel. De twee werden betrapt met 3749 psychotrope middelen.
Twee tienermeisjes werden enkele dagen geleden gefilmd toen ze een man lastigvielen op straat in Marokko. Het slachtoffer is volgens Marokkaanse media een moslimgeleerde. Video!
Een 36-jarige man is deze dinsdag tot zes maanden gevangenisstraf veroordeeld omdat hij vrouwen in een hamam in Meknes had gefilmd.
De politie heeft vrijdag in Temara bij Rabat een vrouw gearresteerd die andere vrouwen naakt in een hamam had gefilmd.
Twee Franse toeristen zijn begin deze week in Marrakech gearresteerd nadat ze naakte vrouwen in een hamam hadden gefilmd en gefotografeerd.