Zoeken

Terroristen die in Tanger werden gearresteerd cel in

6 maart 2018 - 19:20 - Marokko

Geschreven door Said A.

De zes vermeende terroristen die in februari in Tanger werden gearresteerd voor hun banden met Daesh, zijn op bevel van de antiterrorisme rechtbank van Salé, in de Al Arjat gevangenis opgesloten.

De verdachten waren op 21 februari in Tanger gearresteerd op verdenking van het plannen van aanslagen om de stabiliteit van het koninkrijk te schaden.

Volgens persagentschap MAP werden de zes verdachten aangeklaagd voor "oprichting van een bende om terroristische daden voor te bereiden en te plegen als onderdeel van een collectief project om de openbare orde te verstoren en apologie van een terroristische organisatie".

Het onderzoek van de BCIJ toonde tevens aan dat de leden van de terreurcel meerdere mensen met messen en stokken in Tanger hadden aangevallen. De bendeleden droegen tijdens de aanvallen altijd maskers.

Lees meer

Marokko: tot 5 jaar cel voor terreurverdachten

De antiterrorisme rechtbank van Salé heeft vrijdag van 1 tot 5 jaar gevangenisstraf uitgesproken tegen meerdere terreurverdachten.

Antiterrorisme actie in Marokko, vier arrestaties

Vier mensen verdacht van samenwerking met de terroristische organisatie Daesh zijn maandagochtend door leden van de BCIJ in Marokko gearresteerd.

Marokko: terreurcel opgerold in Tanger, zes arrestaties

Agenten van de BCIJ hebben deze ochtend in Tanger een terreurcel opgerold en zes verdachten gearresteerd.

Marokko: tot 5 jaar celstraf voor vrouwelijke terreurverdachten

Drie vrouwen die werden vervolgd voor terrorisme zijn deze week tot celstraffen van maximaal 5 jaar veroordeeld door de antiterrorismerechtbank van Salé.

Grote antiterrorisme-actie in Marokko, 8 arrestaties (video)

De Marokkaanse politie heeft donderdagochtend een grote antiterrorisme-actie gehouden. Acht verdachten werden gearresteerd.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team