Jonge voetballer overlijdt tijdens Ramadan-toernooi in Tanger
Een jongeman is overleden aan een hartaanval tijdens een voetbalwedstrijd in Tanger. Het incident vond zondagavond plaats tijdens een Ramadan-toernooi in Bni Makada.
- Marokko
In Tanger wordt sinds zaterdag gezocht naar een TikTokker van in de twintig die in zee verdween na een gevaarlijke stunt voor zijn online volgers.
De jongeman stak zijn kleren in brand en sprong vervolgens van een klif de zee in met de bedoeling de vlammen te doven. Dit alles werd gefilmd door zijn vrienden.
Lees ook: Marokkaanse TikTokker vermist na gevaarlijke stunt in zee
De stunt liep echter mis. De jongeman raakte in de problemen en verdween in de golven. Reddingswerkers zijn nog steeds naar hem op zoek, maar de sterke stroming bemoeilijkt de operatie.
Lees ook: Mysterie op veerboot Nador-Motril: Marouan al jaar vermist
De politie heeft de vrienden van de vermiste TikTokker gearresteerd en ondervraagt hen over de toedracht van het incident.
Lees meer
Een jongeman is overleden aan een hartaanval tijdens een voetbalwedstrijd in Tanger. Het incident vond zondagavond plaats tijdens een Ramadan-toernooi in Bni Makada.
Een video waarin een bewaker van een Chinese fabriek in Tanger een werknemer op vernederende wijze behandelt, zorgt voor ophef op sociale media in Marokko.
Een 24-jarige bankmedewerker is zaterdag in Tanger op tragische wijze om het leven gekomen na een val van een klif in de wijk Mesnana.
Drama op het strand van Malabata in Tanger. Een 18-jarige jonge vrouw ontsnapte nipt aan een verdrinkingsdood. Haar 21-jarige had minder geluk en wordt nog steeds vermist.
In Tanger vond een opmerkelijke achtervolging plaats, vastgelegd door een TikTokker. De beelden tonen een auto met schade aan de voorkant die werd achtervolgd op de Mohammed...