Tiener verdrinkt in poging om hond te redden in Tanger
Een 17-jarige jongen is woensdagavond verdronken bij een poging zijn hond te redden in de zee bij Merkala, in Tanger.
18 februari 2025 - 11:20 - Marokko
In Tanger wordt sinds zaterdag gezocht naar een TikTokker van in de twintig die in zee verdween na een gevaarlijke stunt voor zijn online volgers.
De jongeman stak zijn kleren in brand en sprong vervolgens van een klif de zee in met de bedoeling de vlammen te doven. Dit alles werd gefilmd door zijn vrienden.
Lees ook: Marokkaanse TikTokker vermist na gevaarlijke stunt in zee
De stunt liep echter mis. De jongeman raakte in de problemen en verdween in de golven. Reddingswerkers zijn nog steeds naar hem op zoek, maar de sterke stroming bemoeilijkt de operatie.
Lees ook: Mysterie op veerboot Nador-Motril: Marouan al jaar vermist
De politie heeft de vrienden van de vermiste TikTokker gearresteerd en ondervraagt hen over de toedracht van het incident.
Lees meer
Een 17-jarige jongen is woensdagavond verdronken bij een poging zijn hond te redden in de zee bij Merkala, in Tanger.
In Tanger vond een opmerkelijke achtervolging plaats, vastgelegd door een TikTokker. De beelden tonen een auto met schade aan de voorkant die werd achtervolgd op de Mohammed...
Een grote brand heeft woensdag een schoenenfabriek in de wijk Al Aouama in Tanger verwoest.
Een 24-jarige bankmedewerker is zaterdag in Tanger op tragische wijze om het leven gekomen na een val van een klif in de wijk Mesnana.
In Tanger is een jonge TikTokker vermist geraakt in zee bij het strand van Souani nabij Merkala. Hij probeerde een gevaarlijke stunt uit te halen voor een video op sociale media.