18 mei 2025 - 22:10 - Marokko
Een 24-jarige bankmedewerker is zaterdag in Tanger op tragische wijze om het leven gekomen na een val van een klif in de wijk Mesnana.
Het lichaam van de man werd zaterdagavond ontdekt, waarna de autoriteiten een onderzoek zijn gestart naar de nog onduidelijke omstandigheden van zijn dood.
Lees ook: Zelfmoordgolf onder jongeren baart Noord-Marokko zorgen
Volgens berichtgeving van Al Omk zou de jongeman zelf een einde aan zijn leven hebben gemaakt door in de ochtend van een hoge rots in het Mesnana Golf-gebied te springen. Een bewaker van een nabijgelegen bouwterrein trof hem later die avond aan. Deze informatie suggereert een wanhoopsdaad, al moet het officiële onderzoek dit nog uitwijzen.
De overledene verbleef met vrienden in een appartement in de directe omgeving van de plaats van het incident. Zijn plotselinge dood heeft een golf van ongeloof en grote verslagenheid veroorzaakt bij zijn collega’s en kennissenkring.
Lees ook: Docent dood gevonden in huis in Nador
Het stoffelijk overschot van de jongeman is overgebracht naar het mortuarium van het Duc de Tovar-ziekenhuis. De veiligheidsdiensten proberen nu, onder leiding van het openbaar ministerie, de precieze toedracht en de redenen achter dit drama te achterhalen.
Worstel jij met zelfmoordgedachten of maak jij je zorgen om iemand anders? Bel 0900-0113 of chat anoniem via www.113.nl
Veenendaalse Mohammed zoekt met spoed opslag voor rolstoelen Marokko
Marokko faalt in finale Afrika Cup U20
Jonge bankier overleden na val van klif in Tanger
Chinese windenergiereus opent fabriek Nador
Syrië: Marokko is terug!
Moordverdachte Nabil (18) door Marokko uitgeleverd
Jonge bankier overleden na val van klif in Tanger
Syrië: Marokko is terug!
Moordverdachte Nabil (18) door Marokko uitgeleverd
Spanje weigert overdracht luchtruim Sahara aan Marokko
Koning Mohammed VI: "Stop Israëlische agressie nu!"
Radisson’s Marokkaanse droom: 30 hotels in het vizier
Juridische nachtmerrie: Frans Marokkaans koppel uit eigen woning gezet in Tanger
Afwezig maar betaald: Marokko pakt spookpolitici aan