5 januari 2015 - 22:19 - Marokko
In Tanger komt er in de komende jaren mogelijk een heel origineel openbaar vervoermiddel. De noord-Marokkaanse stad onderzoekt namelijk de mogelijkheid om een kabelbaan te bouwen.
Volgens l’Economiste wordt er volop aan dit project gewerkt en zal het in de loop van 2015 concreet worden.
Behalve een kabelbaan werkt de stad ook aan de ontwikkeling van een nieuw tramnetwerk. Ook daar zijn onderzoeken voor aan de gang, waarvan de resultaten begin dit jaar bekend zullen worden gemaakt.
De haalbaarheidsstudies worden volgens burgemeester Fouad El Omari gratis uitgevoerd door het Franse bedrijf Wahlstrom. De groep gaat ook studies uitvoeren over de verkeersproblemen in Tanger en uitzoeken waar de tram het best zou gaan rijden.
Trump opent deur voor Amerikaanse investeringen in de Sahara
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Emiraten investeren 10 miljard dollar in Marokkaanse Sahara
Algerije geeft na jaar lichaam jonge Marokkaanse terug
Fenerbahçe weigert agressief bod op Youssef En-Nesyri
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Grootste dam van Marokko in Rif: 100% risico op aardbeving
Nasser Zefzafi aan Riffijnen Europa: "Help mijn moeder!"
Marokko ontslaat onverwachts leraren in België
Wordt Marokko ook jouw volgende vakantiebestemming?
Kopje koffie? Tot 90 dirham in Marokko...
Ophef in Nador: gebakjes met glassplinters
Polisario antwoordt aan Koning Mohammed VI
Marokko en Portugal in gesprek over stroomkabel