Zoeken

Politie Tanger arresteert 1000 mensen in weekend

3 maart 2015 - 23:04 - Marokko

Geschreven door Laila A.

De strijd tegen criminaliteit gaat door in Tanger. De politie heeft afgelopen weekend duizend mensen gearresteerd en een ton hasj in beslag genomen in de noord-Marokkaanse stad.

Volgens een bron van de Wilaya heeft de politie tussen vrijdag en zondag de gevaarlijkste wijken uitgekamd. Drie vrachtwagens met drugs werden in beslag genomen.

De mensen die werden gearresteerd zijn betrokken bij drugshandel, diefstallen, geweld, fraude, verkrachtingen en inbraken.

Een aantal verdachten verschenen begin deze al voor de rechtbank in Tanger.

Lees meer

Schoolmeisjes in Tanger slachtoffers verkrachtingsdrug GHB

De politie in Tanger heeft twee jonge mannen gearresteerd die ervan worden verdacht drie schoolmeisjes te hebben gedrogeerd met de ’partydrug’ GHB en seksueel misbruikt.

Politie Tetouan verbrandt 24 ton drugs

In Tetouan heeft de politie op dinsdag 24 ton drugs en een grote hoeveelheid smokkelsigaretten verbrand. De goederen waren in de afgelopen drie jaar in beslag genomen.

Marokkaanse politie jaagt op criminelen en arresteert 1400 mensen in Tanger

De Marokkaanse politie heeft in een week tijd in Tanger 1400 mensen gearresteerd voor hun betrokkenheid bij criminele activiteiten.

Politie onderschept twee ton cannabis in Tetouan

De politie heeft woensdag bijna twee ton cannabis in beslag genomen in de regio van Tetouan. Vier verdachten werden aangehouden.

Marokkaanse politie arresteert 1294 mensen in één dag

De Marokkaanse politie heeft afgelopen zondag in meerdere steden 1294 mensen gearresteerd voor verschillende misdrijven.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team