Marokko: arrestaties voor mensensmokkel in Nador
De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.
5 januari 2019 - 19:00 - Marokko
De politie in Tanger heeft vrijdag een Franse Marokkaan en een Franse Tunesiër gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een drugssmokkel.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN gebruikten de verdachten een tuinwinkel als dekmantel voor de handel van cannabis.
Tijdens huiszoekingen bij de twee verdachten en in de winkel werden een vijftigtal plastic tassen gevonden met plakken hasj en een grote som geld. Er werden ook zes grote vazen met cannabisgranen ontdekt.
De twee verdachten werden in voorlopige hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek, aldus de DGSN.
Lees meer
De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.
De politie heeft zaterdag in de haven Tanger Med een drugssmokkel tegengehouden. Dat bericht de nationale veiligheidsdienst DGSN.
Twee Tunesische vrouwen van 24 en 27 jaar zijn op vrijdag 8 november door de politie gearresteerd op de Mohammed V luchthaven in Casablanca voor drugssmokkel.
De politie heeft zaterdag in samenwerking met de inlichtingendienst DGST twee verdachten van 35 en 39 jaar in Salé gearresteerd voor cocaïnehandel.
De politie heeft woensdagavond in Tetouan vier verdachten gearresteerd voor drugssmokkel en gewapende inbraken.