Zoeken

Spanje: arrestaties voor verkopen 115 gestolen auto’s in Marokko

14 december 2018 - 17:10 - Wereld

Geschreven door Said A.

Twee leden van een autodievenbende zijn donderdag door de Spaanse politie gearresteerd. Beide mannen hebben de Marokkaanse nationaliteit.

De twee verdachten zouden zeker 115 auto’s in Spanje hebben gestolen en in Marokko hebben verkocht met valse documenten. De voertuigen werden heel of in onderdelen naar Marokko gesmokkeld volgens Spaanse media.

Alle voertuigen werden in Murcia, Cartagena, Fonte Alamo, San Javier en Alicante gestolen door de twee verdachten van 37 en 56 jaar.

Onderzoek toonde aan dat de twee tot een criminele organisatie behoren die zowel in Spanje als in het buitenland actief is.

Lees meer

Duits koppel leidde drugsorganisatie tussen Marokko en Spanje

De Spaanse autoriteiten hebben de inbeslagneming aangekondigd van drie ton hasj afkomstig uit Marokko.

Spaanse politie bevrijdt gegijzelde Marokkaanse tiener

De Spaanse Guardia Civil heeft woensdag in Cadiz een minderjarige Marokkaanse migrant bevrijd die door een mensensmokkelorganisatie werd vastgehouden.

Spaanse politie pakt Nederlander die gestolen auto naar Marokko wilde smokkelen

De Spaanse politie heeft in Almeria een 38-jarige Nederlander gearresteerd die met een gestolen auto op weg was naar Marokko

Tientallen in Europa gestolen auto’s in Marokko teruggevonden

De Marokkaanse veiligheidsdiensten hebben in samenwerking met Interpol een onderzoek gestart naar een criminele organisatie gespecialiseerd in de smokkel van in Europa gestolen...

Marokko: arrestaties voor mensensmokkel in Nador

De politie heeft zaterdag in Nador vijf verdachten gearresteerd tegen wie een nationaal arrestatiebevel was uitgevaardigd voor mensensmokkel.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team