27 maart 2019 - 11:53 - Wereld
De Spaanse autoriteiten hebben de inbeslagneming aangekondigd van drie ton hasj afkomstig uit Marokko.
De Guardia civil meldt dat de drug in 92 pakketten was ingepakt en in de dubbelen bodem van een boot was verborgen.
Zeven verdachten, waaronder één vrouw, werden gearresteerd. De verdachten komen uit Duitsland, Groot-Brittannië en Spanje en zouden allemaal leden zijn van een criminele organisatie dat drugs tussen Marokko, Gibraltar en Spanje smokkelde.
De vrouw en haar Duitse man stonden aan het hoofd van de organisatie. Beiden wonen in Marbella in het zuiden van Spanje en gebruikten jachtboten van fictieve bedrijven om de drug te smokkelen.
Naast de drugsvangst en de arrestaties legde de politie ook beslag op 633.335 euro, 24.125 pond, een drone, 30 mobiele telefoons, 4 auto’s, een motor en een boot.
Marokko: verkiezingskalender 2021 bekend
Borstvoeding tijdens de Ramadan: risico’s voor moeder en baby?
Algerijnse delegatie verlaat vergadering vanwege landkaart met Marokkaanse Sahara
Nieuwe uitbreiding voor Tanger Med
Marokko: begrip voor vroege avondklok tijdens Ramadan
Marokko: boete voor acteur Saïd Taghmaoui
Algerijnse delegatie verlaat vergadering vanwege landkaart met Marokkaanse Sahara
Sihame El Kaouakibi stapt uit Open VLD
Rotterdamse agenten overgeplaatst om racistische appjes
Soesterbergse Badr zegt niets af te weten van WhatsApp-fraude van 25.000 euro
Aboutaleb boos om verwijt dat hij te zacht is voor racisme
Schrappen profeet Mohammed uit Dante-vertaling kwalijke zelfcensuur
Minister Bourita wil dialoog met Algerije over Sahara
Antwerpse Soukaina onterecht beschuldigd van diefstal op televisie