Cocaïnesmokkelaars opgepakt in Marrakech
De politie heeft afgelopen weekend in Marrakech een criminele organisatie opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van cocaïne.
18 oktober 2018 - 10:40 - Marokko
Acht verdachten verschenen dinsdag voor de rechter in Casablanca voor hun deelname aan een criminele organisatie gespecialiseerd in "diefstallen, valsheid in geschrifte, drugssmokkel en hulp aan gezochte verdachten".
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst pleegden de verdachten meerdere diefstallen in woningen en handelsruimtes in Mohammedia, Casablanca, El Jadida, Had Soualem en Bouskoura. De daders droegen steeds maskers en gebruikten messen en voertuigen met valse kentekenplaten.
De leden van de bende waren ook actief in de handel van drugs en psychotropen. Tijdens huiszoekingen werden twee auto’s, waarvan één in Casablanca was gestolen, een motor, gestolen goederen, mobiele telefoons, sabels, maskers en handschoenen en andere spullen die ze gebruikten om de inbraken te plegen, in beslag genomen.
Een onderzoek is nog aan de gang. De politie sluit nieuwe arrestaties niet uit.
Lees meer
De politie heeft afgelopen weekend in Marrakech een criminele organisatie opgerold die gespecialiseerd was in de smokkel van cocaïne.
Een bende vervalsers werd maandag door de politie in Oujda opgerold. 26 verdachten werden gearresteerd waaronder 12 Algerijnen.
Acht leden van een criminele bende gespecialiseerd in het hacken van databases zijn door de politie in Marokko gearresteerd.
Een nieuwe antiterrorisme actie van de BCIJ in Tanger en Casablanca leidde dinsdag tot de arrestatie van twaalf verdachten.
De politie in Tanger heeft vrijdag een Franse Marokkaan en een Franse Tunesiër gearresteerd voor hun vermeende deelname aan een drugssmokkel.