14 september 2015 - 21:30 - Wereld
De Spaanse douane heeft in de nacht van zaterdag op zondag in de regio van Almeria een zeilboot met ruim 10 ton drugs uit Marokko onderschept.
Volgens een verklaring van de douane werd de boot al een paar dagen in de gaten gehouden. In de nacht van zaterdag op zondag leverde een boot uit Marokko de drugs aan de bemanning van de zeilboot. Dit alles gebeurde in internationale wateren.
In totaal werden 350 pakketten hasj gevonden. De boot werd in beslag genomen en naar de haven van Almeria gebracht.
De hele bemanning werd in hechtenis genomen tot het einde van het onderzoek.
Lees meer
De Spaanse politie heeft woensdag in het zuiden van het land een vissersboot met 12 ton hasj afkomstig uit Marokko onderschept.
De Spaanse Guardia Civil heeft vorige week een groot drugsnetwerk opgerold. Vijftien mensen werden gearresteerd. Het netwerk gebruikte helikopters om drugs vanuit Marokko naar...
Een Egyptische boot met ruim 13 ton Marokkaanse hasj aan boord, is door de Spaanse politie onderschept voor de kust van Almeria.
Marokkaanse douaneagenten hebben in de nacht van zaterdag op zondag in de regio van Nador 91 kilogram cannabis onderschept. De smokkelaar kon ontsnappen.
Agenten van de Guardia Civil hebben voor de kust van Tarifa een motorboot onderschept met ruim 850 kilo hasj afkomstig uit Marokko aan boord.
De Spaanse politie heeft dinsdag de inbeslagneming van 3,94 ton hasj afkomstig uit Marokko aangekondigd.
De Spaanse politie heeft maandag op de A-92 snelweg in de richting van Granada een Marokkaan met ruim één ton hasj in zijn auto gearresteerd.
Tijdens een gezamenlijke antidrugsactie in de Middellandse zee hebben de politiediensten van vier landen een boot met 10 ton hasj uit Marokko onderschept.
De havenpolitie van Tanger Med heeft een vrachtwagen met buitenlands kenteken onderschept met ruim zeven ton hasj.
Bij een routinecontrole bij de grens van Sebta heeft de Marokkaanse douane in de nacht van zondag op maandag een bedrag van 121.350 euro aan contant geld onderschept.