Zoeken

Zoveel Spanjaarden bezochten Marokko vorig jaar

16 maart 2018 - 16:40 - Economie

Geschreven door Nawel Serdouni

Marokko blijft populair bij Spaanse toeristen voor de vakantieperiodes. Het koninkrijk is zelfs de eerste bestemming van Spanjaarden buiten Europa.

In 2017 bezochten ruim 2,35 miljoen Spaanse toeristen Marokko. Dat is 8% meer dan in 2016 volgens Mohamed Sofi, een woordvoerder van het Marokkaans verkeersbureau ONMT in Madrid.

Sofi verklaarde tijdens een ontmoeting met 86 Spaanse reisagentschappen dat Spanje de tweede belangrijkste bron van toeristen was voor Marokko na Frankrijk.

Tijdens de twee dagen durende ontmoeting kregen de reisprofessionals een overzicht van enkele prachtige en minder traditionele bestemmingen dan Marrakech en Agadir, waaronder Tanger, Fez en Ouarzazate.

Lees meer

Marokko: 11,35 miljoen toeristen waarvan helft Marokkanen in buitenland

Bijna 5,4 miljoen in het buitenland gevestigde Marokkanen bezochten in de loop van vorig jaar Marokko. Dat is bijna de helft van het totaal aantal toeristen die het koninkrijk...

Tetouan: toeristische overnachtingen met 23% toegenomen

De provinciale delegatie voor Toerisme heeft nieuwe cijfers vrijgegeven over het aantal toeristische overnachtingen in 2017 in Tetouan, Chefchaouen, Larache, Mdiq en Fnideq.

Ruim 12.000 Chinezen bezochten Tanger in 2017

In de loop van vorig jaar bezochten ruim 12.000 Chinese toeristen de stad Tanger in het noorden van Marokko.

100.000 Chinese toeristen bezochten Marokko in 2017

In de loop van 2017 bezochten ruim 100.000 Chinese toeristen Marokko. Dat is 240% meer dan in 2016 volgens minister Mohamed Sajid van Toerisme.

Marokko eerste toeristische bestemming in Afrika

In de loop van vorig jaar bezochten 62 miljoen toeristen Afrika. Marokko is de eerste bestemming op het continent met 11 miljoen toeristen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team