Dealers opgepakt met honderden drugspillen in Tetouan
De politie heeft in Tetouan twee drugsdealers gearresteerd en ruim 800 drugspillen in beslag genomen.
- Marokko
De politie heeft vrijdag in de haven Tanger-Med een in Spanje gevestigde Marokkaan gearresteerd met 16.150 drugspillen in zijn bagage.
Volgens de nationale veiligheidsdienst DGSN had de 34-jarige drugssmokkelaar de boot in Spanje genomen.
Tijdens een controle van zijn auto met een buitenlands kenteken, werden op meerdere plekken drugspillen ontdekt.
De verdachte werd in bewaring gesteld. Politie doet onderzoek naar de herkomst van de drugs.
Lees meer
De politie heeft in Tetouan twee drugsdealers gearresteerd en ruim 800 drugspillen in beslag genomen.
De Italiaanse politie heeft de arrestatie aangekondigd van een Marokkaan in de haven van Genua. In zijn auto werd 500.000 euro gevonden.
Douanebeambten hebben begin deze week in de haven Tanger Med een einde gemaakt aan een poging om illegaal goud, smartphones en elektronische apparatuur in Marokko te importeren.
In de haven Tanger Med heeft de douane dinsdag een auto onderschept met 356 kilo drugs aan boord.
De Marokkaanse douane heeft zondagochtend een geldsmokkel kunnen voorkomen in de haven Tanger Med.