23 december 2023 - 11:19 - Sport
Marokko, dat volgende maand de Afrika cup speelt in Ivoorkust, kent een nieuwe tegenvaller. Een sleutelspeler van het Marokkaans elftal zou het Afrikaans kampioenschap kunnen missen.
De aanvoerder van de Atlas Leeuwen, Romain Saiss, raakte net voor het begin van de wedstrijd van zijn team tegen Al-Okhdoud in de Saoedische competitie geblesseerd. Dit is erg slecht nieuws voor Walid Regragui, die hierdoor een zeer betrouwbare leider in de verdediging zou kunnen verliezen.
Lees ook: Afrika Cup 2024: grote verrassing op lijst Walid Regragui
Romain Saïss werd tijdens de wedstrijd tegen Al-Okhoud vervangen door een andere speler. Zijn coach besloot hem te laten rusten, aldus de lokale pers.
Lees ook: Marokkaanse spelers die niet zullen deelnemen aan de Afrika Cup 2024
De ernst van zijn blessure en vooral de duur van de herstelperiode zijn niet bekend. Het is dus niet zeker dat Romain Saiss met Marokko aan de Afrika Cup 2024 zal deelnemen.
Vrouw van Marokkaanse expat gearresteerd voor overspel in Nador
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Trouwen via TikTok: Marokkaanse fkih maken het mogelijk
Forbes plaatst Marokkaanse banken tussen grootste ter wereld
Marokkaanse douaneregels voor auto-overdracht diaspora
Marokkaans Ayoub bakt beste pizza ter wereld
Lamine Yamal baalt: geen auto van FC Barcelona
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!
Hachim Mastour: "Ik was een crash-test"
Atlas Leeuwen: 12 overwinningen die alles veranderen
Na Brighton wil andere grote club Azzedine Ounahi
Tarik Khbabez heeft droom voor Marokko