26 april 2013 - 11:53 - Marokko
De omstreden Marokkaanse Sjeik Mohamed Zemzami, heeft deze week geoordeeld dat vrouwen hun maagdenvlies in sommige gevallen, mogen laten herstellen.
Zo mag een vrouw, wanneer ze het slachtoffer is van een ongeval, of wanneer ze tijdens een moment van zwakte met haar verloofde seks heeft, een nieuw maagdenvlies laten inbrengen.
Volgens de sjeik is het de bedoeling dat ontmaagde vrouwen, kans krijgen op een toekomst en een huwelijk.
Ook vindt Zemzami dat een vrouw die een maagdenvliesreconstructie heeft ondergaan, het niet aan haar man hoeft te vertellen. De sjeik vergelijkt het met een "slecht gebit dat werd vervangen".
Zemzami wil vrouwen niet aanmoedigen tot leugens, en stelt dat vrouwen die een nieuw maagdenvlies laten inbrengen, wel moeten kiezen voor een trouw en eerlijk leven.
Brahim Diaz keert Spanje de rug toe en kiest voor Marokko
Wordt Ziyech de verrassing van Real Madrid?
Spaanse havens vrezen verlies van miljarden euro’s door Tanger Med
Marokko krijgt gigantische batterijfabriek
Parijs viert Marokkaanse kaftan
Grote cocaïnevangst voor Marokkaanse kust (video)
Grote cocaïnevangst voor Marokkaanse kust (video)
Koning Mohammed VI geeft startsein voor winter-solidariteitsactie
Marokko blijft noodtoestand verlengen
Marokkaanse vrouw sterft bij grens op weg naar ziekenhuis Melilla
Bankier verdacht van verduisteren geld overleden cliënt in Tanger
Chefchaouen versterkt controles op restaurants
Nepkolonel deed zich voor als nauwe medewerker Marokkaanse koninklijke familie
Marokkaans staatsburgerschap: aanvrager moet Arabisch of Amazigh spreken