26 april 2013 - 11:53 - Marokko
De omstreden Marokkaanse Sjeik Mohamed Zemzami, heeft deze week geoordeeld dat vrouwen hun maagdenvlies in sommige gevallen, mogen laten herstellen.
Zo mag een vrouw, wanneer ze het slachtoffer is van een ongeval, of wanneer ze tijdens een moment van zwakte met haar verloofde seks heeft, een nieuw maagdenvlies laten inbrengen.
Volgens de sjeik is het de bedoeling dat ontmaagde vrouwen, kans krijgen op een toekomst en een huwelijk.
Ook vindt Zemzami dat een vrouw die een maagdenvliesreconstructie heeft ondergaan, het niet aan haar man hoeft te vertellen. De sjeik vergelijkt het met een "slecht gebit dat werd vervangen".
Zemzami wil vrouwen niet aanmoedigen tot leugens, en stelt dat vrouwen die een nieuw maagdenvlies laten inbrengen, wel moeten kiezen voor een trouw en eerlijk leven.
Waarom Sofyan Amrabat Saoedische miljoenen weigerde
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Chinees miljardenproject in Marokko: duizenden banen op komst
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Marokko rijdt toekomst in: 43.000 nieuwe vrachtwagens
Marokko pakt goudmarkt aan: goedkoper goud voor iedereen?
Ophef om haastige opknapbeurt voor komst Koning Mohammed VI
Spectaculaire redding in Al Hoceima: man vast op steile rotswand (video)
Zieke baby krijgt eindelijk hulp na grootschalig protest in Marokko
Marokkanen eisen opheldering: miljarden verspild aan overheidsauto’s
Vlees in Marokko: "Prijzen zullen nooit meer dalen"
Prins Moulay Rachid op spoedtop in Qatar