15 juli 2017 - 15:30 - Marokko
Salima Ziani, meer bekend als Sylia, blijft in de gevangenis. Dat besloot de rechter na haar op woensdag te hebben gehoord.
De vader van de jonge activiste begrijpt het besluit van de rechter niet. Hij hoopte dat zijn dochter voorwaardelijk zou worden vrijgelaten. Volgens Akhbar Al Yaoum was er bijna niemand in de rechtszaal. De veiligheidsagenten probeerden Sylia Ziani’s vader zelfs weg te sturen maar hij weigerde.
Ahmed Ziani leeft van een klein pensioentje van 1400 dirham en heeft een zwakke gezondheid. Voor hem heeft dat echter allemaal geen belang. Het enige wat telt is dat zijn dochter vrijkomt.
"Elke dag dat Sylia in de cel doorbrengt is moeilijk voor haar. Ik bezocht haar deze ochtend en haar toestand is zorgwekkend, ik ben banger voor haar dan voor mijn eigen gezondheid", verklaarde de oude man. Video!
">July 12, 2017Le père de #sylia après la visite tient à rappeler que l'état de santé mentale de sa fille est critique et demande sa libération #freesylia pic.twitter.com/pZlMvAhaya
— Soraya El Kahlaoui (@Sorayakahlaoui) https://twitter.com/Sorayakahlaoui/status/885075499004948482
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Remco Evenepoel woest: "Oumi komt uit welgestelde Marokkaanse familie!"
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Hitmachine Saad Lamjarred levert weer: "Zwina Bzzaf"
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Marokko en Algerije wedijveren ook over militair budget
Douanier in joggingbroek! Marokko kijkt verbaasd
Nador maakt van Kariat Arekmane vakantieparadijs
Cannabisthee? Marokko lanceert commercialisering
Marokko zet AI-camera’s in op scholen
Royal Air Maroc start nieuwe directe vlucht
Onvrede in Nador: Tamazight afwezig op nieuwe verkeersborden