7 maart 2018 - 18:40 - Marokko
Het ministerie van Onderwijs heeft een onderzoek gestart naar een schooldirecteur in Temara die door meerdere studentes van seksuele intimidatie wordt beschuldigd.
De opening van het onderzoek volgt op een protestactie die vorige week vrijdag in de middelbare school werd georganiseerd en tot de annulering van alle lessen leidde.
Volgens Assabah heeft het parket ook een klacht ontvangen van de ouders van een 16-jarige leerlinge. Het tienermeisje zou door de directeur in zijn bureau zijn lastiggevallen toen zijn assistenten afwezig waren. Ze zou hebben geroepen toen hij haar probeerde aan te raken en vervolgens zijn weggevlucht.
Meerdere docenten hebben hun steun aan de directeur geuit en stellen dat de hele zaak werd verzonnen door een verantwoordelijke van de oudersvereniging.
Zwitserse overlijdt na contact met hond in Marokko
Marokkaanse spelers verdwijnen tijdens WK in Europa
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
Lamine Yamal is Marokkaan!
Douanegids 2025: nieuwe regels voor Marokkaanse diaspora
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Zwitserse overlijdt na contact met hond in Marokko
Tienduizenden woningen leeg in Noord-Marokko
EasyJet start nieuwe wintervluchten naar Marokko
Controversiële campagnes in Marokko zorgt voor spanning
Verdachte dood tiener schokt Marokkaans dorp
Familietrip eindigt in drama op strand Tanger
Boeing Koning Mohammed VI doet testlanding in Al Hoceima
Vakantiedrukte in M’diq-Fnideq: chaos door massale toestroom