13 september 2017 - 14:30 - Wereld
Ali Kaynak, eigenaar van de restaurantketen Halal Fried Chicken, is in de nacht van maandag op dinsdag voor zijn restaurant in Amsterdam doodgeschoten.
De schietpartij vond rond middernacht plaats in Nieuw-West. Het 48-jarige Turkse slachtoffer zat in zijn auto. Hij raakte volgens Het Parool ernstig gewond en overleed iets later in het ziekenhuis.
Meerdere mensen waren getuigen van de schietpartij. De dader(s) zouden negen keer hebben geschoten. Drie mannen die na de schietpartij wegrenden worden gezocht.
Halal Fried Chicken was in de laatste maanden herhaaldelijk het toneel van geweld. In augustus werd de medeoprichter van het restaurantketen in zijn been geschoten. In april probeerde een onbekende het restaurant in brand te steken.
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Marokko verscherpt regels voor Hadj en Omra
Man steekt eigen broer dood na ruzie in Martil
Canadese groep vindt nieuwe goudzone in Marokko
Strenge controle op brandstof in Marokko
Marokkaanse diaspora massaal naar huis
Bestbetaalde CEO van België Ilham Kadri stapt op
Halal vlees op school in Canada, ouders boos
Laatste rit in noodlottige kabelbaan: het verhaal van Hind en Aziz
Algerije aan VN: "Niet zonder Polisario"
Toeristen riskeren celstraf na kus in moskee (video)
Minister Rachida Dati in opspraak door juwelenschandaal
Het verhaal van Marokkaanse Nada, die als 9-jarige door een sekte werd ontvoerd
Luxeleven Redouan wordt zijn ondergang in België