22 juli 2019 - 12:31 - Wereld
Familieleden van moslims die omkwamen bij de dubbele aanslag op twee moskeeën in Christchurch, Nieuw-Zeeland, zijn door de Koning van Saoedi-Arabië uitgenodigd om dit jaar de bedevaart te verrichten.
Abdullatif Al-Asheikh, Saoedische minister van Islamitische zaken, heeft de informatie op woensdag bevestigd.
In totaal werden 200 familieleden van de slachtoffers van de islamofobe aanslag op 15 maart dit jaar, door Koning Salman uitgenodigd om op zijn kosten de bedevaart te komen verrichten.
James Munri, ambassadeur van Nieuw-Zeeland in Saoedi-Arabië, heeft het koninkrijk bedankt voor zijn steun na de aanslagen op de twee moskeeën. Prins Al-Walid Ben Talal had eerder al 1 miljoen dollar gedoneerd voor de families van de slachtoffers.
Racisme in België live op televisie onthuld
Ongelooflijke comeback: Marokko Afrikaans kampioen zaalvoetbal!
Nieuwe baan voor Tarik Sektioui
Anti-Amazigh racisme teistert Marokkaanse voetbal
Marokko bouwt gigantische scheepswerf om Spanje (en Europa) uit te dagen
Veel vluchten naar Marokko geannuleerd
Racisme in België live op televisie onthuld
Chaos met pelgrimsvluchten in Saoedi-Arabië: Marokko komt met oplossing
Gasleiding Nigeria-Marokko: VS wil meedoen!
Ryanair in Marokko: droom wordt nachtmerrie
Klaas opgelicht door grote liefde, 85.000 euro verdwenen in Marokko
Marokko redt Spanje van totale black-out na massale stroomuitval
Spaans dorp daagt Chefchaouen uit
Marokkanen betrapt met tienduizenden euro’s in auto bij grens