20 juni 2024 - 22:00 - Cultuur
De bekende Italiaanse actrice Sabrina Ferilli heeft Marrakech gekozen als bestemming voor haar vakantie. Ze voegt zich hiermee bij een groeiend aantal beroemdheden die de laatste weken de Marokkaanse stad hebben bezocht.
Sabrina Ferilli deelt haar Marokkaanse avontuur met haar volgers op sociale media. Ze heeft verschillende foto’s gepost waarop ze te zien is op het beroemde Djemaa el-Fna plein en andere toeristische attracties die ze heeft bezocht.
Lees ook: Maria Sharapova geniet in Marrakech (foto)
In een bericht op Instagram laat Sabrina Ferilli weten dat ze vooral onder de indruk is van de gastvrijheid van de Marokkanen en de authenticiteit van de Marokkaanse cultuur.
Lees ook: Prinses Lalla Meryem verhuist naar Tanger
Marrakech blijft een populaire bestemming voor celebs. De afgelopen weken hebben ook Algerijnse voetballer Saïd Benrahma en tennisster Maria Sharapova Marrakech gekozen voor hun vakantie.
Spaanse havens in paniek: Nador West Med komt eraan
Marokko verovert Washington met pastilla
Strenge controles op strandhoreca in Nador
Moskeebezoekers geterroriseerd in Al Hoceima
Marokkaan onwel op veerboot naar Marokko, helikopter pikt hem op
Marokkaanse expat aangeklaagd na cameravondst in Airbnb Marrakech
Netflix kiest Marokko voor opnames nieuwe actieserie
Rapper Anas en Fidji Ruiz zwaargewond na ongeval in Marokko
Nieuw powerkoppel: French Montana en prinses van Dubai bevestigen relatie (foto’s)
Spice Girl Mel B trouwt in Marokko
Steen door voorruit auto Cheb Rezki op snelweg
Beelden in Marokko opgenomen Nolan-film ’The Odyssey’ gelekt
Sherine dreigt met rechtszaak na kritiek in Marokko
Kusscène in Tanger leidt tot grote rel