Nieuwe clip Saad Lamjarred "Ghazali" al ruim 10 miljoen keer bekeken
Saad Lamjarred heeft vrijdagavond zijn nieuw liedje "Ghazali" gedeeld. De zanger mocht voor de gelegenheid en na 18 maanden in Frankrijk te hebben doorgebracht, terug naar Marokko.
- Marokko
Saad Lamjarred heeft zijn fans op sociale media verrast met een foto waarop hij een baby vasthoudt.
Een andere baby ligt in zijn wipstoel naast de Marokkaanse zanger. Van wie de baby’s zijn verklapt Lamjarred niet.
De zanger keerde vorige week terug naar Frankrijk na een kort verblijf in Marokko voor de presentatie van zijn nieuw liedje "Ghazali".
Saad Lamjarred moet begin april voor de rechter in Parijs verschijnen voor de misbruikzaak waarvan hij wordt beschuldigd.
Lees meer
Saad Lamjarred heeft vrijdagavond zijn nieuw liedje "Ghazali" gedeeld. De zanger mocht voor de gelegenheid en na 18 maanden in Frankrijk te hebben doorgebracht, terug naar Marokko.
Saad Lamjarred heeft in een interview met ET over zijn eerste ontmoeting met Koning Mohammed VI verteld.
Saad Lamjarred heeft ter gelegenheid van de maand Ramadan het liedje "Ya Allah" uitgebracht.
Saad Lamjarred zal de maand Ramadan in Marokko doorbrengen. Dat verklaarde de Marokkaanse zanger zelf op social media.
Saad Lamjarred is sinds woensdag in Marokko voor de release van zijn nieuw liedje. De zanger wordt op 9 april al terug in Frankrijk verwacht.